مزایای داشتن تابعیت ترکیه چیست؟

تابعیت ترکیه: آیا ارزش آن را دارد؟

ترکیه به عنوان کشوری که گذشته آن یکی از قدرت های بزرگ جهان بود ، همیشه در میان بسیاری از بحث ها یک موضوع داغ است. ترکیه به عنوان پلی بین آسیا و اروپا و همچنین یک نقطه پرش قوی بین شمال و غرب و شرق ، وعده های زیادی می دهد.

چطور اینقدر مهم است

به عنوان یک کشور مدرن که به طور مداوم در حال پیشرفت است ، هزاران کارگر سطح بالا در حال انتقال به کشور هستند. همچنین ، ارائه مزایای شگفت انگیز برای سرمایه گذاران ، جریان بی پایان سرمایه گذاران و بستگان آنها نیز برای ترکیه ثابت است. همراه با جمعیت و اقتصاد قوی ، ترکیه را به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تبدیل می کند. اگر بتوانید تابعیت ترکیه را بدست آورید ، همه این مزایا به راحتی قابل دستیابی و استفاده هستند.

به طور خلاصه ، اجازه دادن به شما برای کار ، زندگی و برخورداری از حقوق شهروندی که توسط قوانین مدرن محافظت می شود ، تابعیت ترکیه یک سرمایه گذاری مناسب است.

چه مزایایی دارد

ترکیه عضوی از سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) است. این بدان معنی است که توسط کشوری که عضو قوی ترین اتحاد جهان است محافظت خواهید شد. همچنین با داشتن تابعیت ترکیه مزایای دیگری نیز خواهید داشت. بیایید نگاهی دقیق تر بیندازیم.

شما قادر خواهید بود به بیش از ۷۰ کشور در سراسر جهان سفر کنید. برای قطر ، اوکراین ، اندونزی نیازی به ویزا نخواهید داشت … همچنین با داشتن بیش از ۴۰ کشور مانند کویت ، بحرین و آفریقای جنوبی ، ویزای ویژه ای دریافت می کنید که به محض ورود به یک شهروند ترکیه داده می شود. اگر شما یک شخص تجاری هستید که به دنیا سفر می کنید و خواهان سفر رایگان هستید ، تابعیت ترکیه می تواند بهترین بلیط شما باشد. شما همچنین می توانید برای هفت کشور به صورت آنلاین برای ویزا اقدام کنید ، بدون اینکه حتی به اداره ای بروید. استرالیا و عمان نیز در میان آنها هستند.

افرادی که تابعیت ترکیه را کسب کرده اند نیز حق رأی می گیرند. شما در جمهوری ، شهروندی خواهید بود که حق رأی دارد. همچنین می توانید دوستان و اقوام خود را برای زندگی و کار در ترکیه دعوت کنید. برای آنها بسیار آسان تر است اگر تابعیت بگیرید و آنها را تضمین کنید.

باید به عنوان یک سرمایه گذار تابعیت ترکیه را بدست آورید

جمهوری ترکیه یکی از پیشرفته ترین خدمات استدلالی در جهان را دارد. استفاده از ترکیه به عنوان یک پایگاه استدلالی یا تولید کالاهایی در این کشور نسبت به پخش آن در کل جهان ، یک استراتژی مناسب است.

از بزرگترین فرودگاه های اروپا گرفته تا راه آهن قوی ، از بندرهای مدرن گرفته تا جاده های زمینی سریع ، بهشت ​​لجستیک در ترکیه در خدمت شما خواهد بود. ترکیه شرکت های مختلف لجستیکی دارد که از شرق و غرب ، شمال و جنوب متحد می شوند. همچنین به معنای هزاران شهروند با درآمد بالا است که به دنبال اجاره یا محل فروش هستند. به طور خلاصه ، داشتن تابعیت ترکیه به عنوان یک صاحب مشاغل یا یک سرمایه گذار در املاک و مستغلات نوید سود بالایی را می دهد.

دولت ترکیه مزایای شگفت انگیزی را به کسانی که مایل به سرمایه گذاری در این کشور هستند ارائه می دهد. از کاهش مالیات گرفته تا انتصابات رایگان در زمین ، ترکیه کشوری است که سرمایه گذاران خارجی می توانند به راحتی هم کمک مالی و هم نیروی کار پیدا کنند.

اگر به دنبال راهی برای به دست آوردن تابعیت ترکیه و بهره مندی از مزایای مختلف هستید ، ما برای شما اینجا هستیم. هم از نظر شیوه زندگی و هم از طریق سرمایه گذاری ، به دست آوردن تابعیت یک مرحله شگفت انگیز است.

ما به عنوان Trem Global ، یک شرکت مشاوره املاک و مستغلات هستیم. با سالها تجربه ، ما آماده کمک به شما هستیم. در صورت تمایل امروز با ما در تماس باشید!

https://www.tremglobal.com/ir

جواب دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *