تابعیت ترکیه

سریعترین راه برای اخذ شهروند ترکیه

مردم از کشورهای مختلف منتظرند تا از مزایای شهروندی ترکیه به ویژه پس از تحولات گسترده در منطقه برخوردار شوند. در این مقاله می توانید اطلاعات مربوط به کارآمدترین روشهای رسمی برای گرفتن تابعیت ترکیه را پیدا کنید.

دلایل اخذ تابعیت ترکیه

پیشرفت های اقتصادی و اجتماعی در ترکیه مردم را به ویژه از منطقه خاورمیانه که در جستجوی کشوری با ثبات هستند ، جلب می کند. دولت ترکیه نسبت به این نوع درخواست های سرمایه گذاران که دارای برخی معیارها هستند بسیار م.ساعد است. قوانین انحصاری در مورد روشهای اخذ تابعیت ترکیه برای همه خارجی ها معتبر است.

روش های اخذ تابعیت از ترکیه

دولت ترکیه با توجه به معیارهای خاصی که باید رعایت شود ، روش های انحصاری برای گرفتن تابعیت را تعیین کرده است. بر این اساس ، اولین راه برای اخذ شهروندی ترکیه اقامت حداقل پنج سال در این کشور و در عین حال داشتن اجازه کار است. علاوه بر این ، برخی از موارد استثنایی مانند داشتن مدرک دانشگاهی از یک دانشگاه ترکیه فرصتی برای دریافت تابعیت ترکیه وجود دارد. ازدواج با یک شهروند ترکیه راهی دیگر است ، اما شما باید برخی از شرایط را داشته باشید. اول از همه ، ازدواج باید بر اساس هدفی صحیح مانند تشکیل خانواده صورت می گرفت و هیچ مدرک مخالفی وجود نداشت. علاوه بر این ، فرد خارجی نباید تهدیدی برای امنیت بین المللی و داخلی ترکیه باشد. این شرط در واقع برای همه روشها اعمال می شود زیرا متقاضیان تابعیت نمی توانند به سازمانهای طبقه بندی شده توسط تروریستها توسط دولت ترکیه وابستگی داشته باشند. نکته آخر اینکه راه دیگری برای اخذ تابعیت برای افرادی که حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار در ترکیه سرمایه گذاری می کنند نیز وجود دارد.

نه تنها گذرنامه بلکه سرمایه گذاری

وضعیت شخصی همه در تعیین مناسب ترین روش شهروندی ترکیه نقش تعیین کننده ای دارد. با این وجود ، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه سریعترین و مطمئن ترین راه هنگام بررسی روش های قانونی برای داشتن یک شهروند ترکیه نشان می دهد. علاوه بر این ، شما فقط باید ۴۵ روز پس از ارسال اسناد رسمی صبر کنید. علاوه بر مزایای تابعیت ترکیه ، ناگفته نماند که شما در منطقه ای که دائماً در حال افزایش ارزش است ، سرمایه گذاری قابل توجهی نیز خواهید داشت.

جواب دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *