افراد کنجکاو در مورد گرفتن تابعیت ترکیه

چگونه تابعیت ترکیه را در سال 2020 دریافت کنیم؟ موارد و شرایط لازم برای اخذ تابعیت ترکیه به طور مفصل توضیح داده شد.

چگونه تابعیت ترکیه را بدست آوریم؟ شرایط اخذ تابعیت ترکیه در سال 2020 چیست؟ در سال 2020 چه مدارکی و مستنداتی برای اخذ تابعیت ترکیه لازم است؟ ارائه در خواست برای گرفتن تابعیت ترکیه به کدام سازمان صورت می گیرد؟ مدت زمان مئرد نیاز برای دریافت نتیجه درخواست اخذ تابعیت ترکیه چقدر می باشد؟ و جواب این گونه سوالات که در ذهنتان دارید با جزئیات کامل از اول تا آخر برایتان ارائه شده است، مانند؛

با توجه به اعمال تغییراتی در قانون اعطای حق شهروندی در مورخ 2018/09/19، اتباع خارجی با خرید مسکن و املاک حداقل با مبلغ 250 هزار دلار، می توانند همراه با خانواده خود حق شهروندی ترکیه را اخذ نمایند. لازم به ذکر است که این مبلغ قبلا 1 میلیون دلار تعیین شده بود. بنابراین، اتباع خارجی در حال حاظر می توانند با خرید املاک و مسکن با سرمایه گذاری حداقل مبلغ 250 هزار دلار، حق اخذ شهروندی ترکیه را داشته باشند.

  • چگونه تابعیت ترکیه گرقته می شود؟

 جواب سوال اتباع خارجی که در حال زندگی در ترکیه می باشند مبنی بر اینکه ما چگونه می توانیم شروند ترکیه شویم در ابتدا آن آمده است، اعطای حق شهروندی ترکیه، در نتیجه ارائه درخواست توسط خود اتباع خارجی و یا نمایندگان قانونی آن ها به سازمان ثبت احوال استان محل زندگی، پس از  گذراندن مدت زمان لازم در ترکیه و یا تکمیل شرایط استثنایی متقاضی، پس از بررسی ها و تایید مراجع ذیصلاح و کمیسیون ارزشیابی صورت می گیرد.

درخواست های اخذ حق شهروندی ترکیه باید با دقت و توسط مشاوران خبره انجام شود و روند آن با دقت دنبال شود. ما به عنوان دفتر مشاره مهاجرتی، از طریق مشاوران و وکلای متخصص مهاجرت خود، برای شهروندی ترکیه درخواست کرده و شما را شهروند ترکیه می نماییم. برای بهره مندی از خدمات مشاوره و خدمات تخصصی ما، می توانید از شرکت “Trem Global” پشتیبانی دریافت کنید.

جواب دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *